13-calowy Lenovo ThinkBook 13s G3, który zaskakuje osiągami

Kategorie Dobry laptop,Lenovo ThinkBook

Laptopy Lenovo ThinkBook 13s G3 są doskonałym rozwiązaniem  dla osób szukających dobrego narzędzia do pracy (więcej: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/laptopy-lenovo-thinkbook/laptopy-lenovo-thinkbook-13s/laptopy-lenovo-thinkbook-13s-g3/), potrafiącego jednocześnie dostarczyć sporo przyjemności po jej zakończeniu.

13-calowy przenośny komputer z aluminiową obudową oferuje niezbędne funkcje, które sprawdzą się w biznesie. Wszystko to napędzane procesorami AMD Ryzen, które wyróżniają się mobilnym charakterem i konkurencyjną mocą.

Lenovo ThinkBook 13s G3 – dobry laptop do pracy i nie tylko

Laptopy Lenovo ThinkBook 13s G3 łączą sobie funkcje biznesowe, jak i multimedialne dostarczając swoim użytkownikom wszechstronnych możliwości.

Szereg nowoczesnych funkcji, jak chociażby szybki start, świetne zabezpieczenia mające przeciwdziałać przedostaniu się danych przechowywanych na komputerze w niepowołane ręce czy wyrazisty ekran wspierany technologią HDR Dolby Vision. Wszystko to wpływa na pozytywne doświadczenia płynące z korzystania z laptopa.

Laptop dla ucznia

13-calowy ThinkBook G3 z powodzeniem może posłużyć za dobry laptop do nauki podczas zajęć hybrydowych. Szybkość działania, wydajność, a także wbudowana kamera internetowa są świetnym narzędziem do zdalnych lekcji.

Wi-Fi 6, czyli nowoczesna technologia łączności gwarantuje niezakłócone połączenie z siecią internetową uzupełnianą przez Bluetooth.

13-calowy Lenovo ThinkBook 13s G3 zaskakuje możliwościami

Laptopy Lenovo ThinkBook 13s G3 mogą zadziwiać. W 13-calowej konstrukcji drzemie spory potencjał czekający tylko na wykorzystanie. Począwszy od olśniewającego ekranu WUXGA (1920×1200 pikseli), przez smukłą aluminiową konstrukcję przyciągającą wzrok, a na efektywnych procesorach AMD Ryzen 5 kończąc.

W nowej generacji ThinkBook zyskał rozwiązania, które pozwalają mu na jeszcze bardziej sprawne radzenie sobie z wymaganiami użytkowników biznesowych.

Uniwersalny laptop z charakterem

Choć urządzenie nastawione jest na uniwersalność, nie sposób odmówić mu charakteru. Elegancki i charakterystyczny dla biznesowych linii design, sugeruje główne przeznaczenie komputera.

Szukając towarzysza codziennej pracy, który wpisuje się w standardy nowoczesnego laptopa biznesowego, Lenovo ThinkBook 13s G3 jest jedną z opcji wartych wzięcia pod uwagę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.