14-calowy laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 14 G2

Kategorie Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkBook

Laptopy Lenovo ThinkBook 14 G2 to 14-calowa propozycja skierowana do sektora biznesowego odznaczająca się przystępną ceną oraz szeregiem niezbędnych w notebooku biznesowym elementów wpływających na niezakłóconą codzienną pracę.

Przedstawiciel popularnej serii chińskiego przedsiębiorstwa wyróżnia się stabilnym i wydajnym działaniem oraz szeregiem zabezpieczeń chroniących prywatność danych użytkownika.

14-calowy laptop biznesowy z sześciordzeniowym procesorem Intel Core

Obudowa ThinkBooka 14 G2 wykonana została z połączenia aluminium i plastiku. Całość wykonana została z dbałością o szczegóły, a poszczególne elementy dobrze spasowane, dzięki czemu nie uświadczymy irytującego skrzypienia czy trzeszczenia.

Laptopy Lenovo ThinkBook 14 G2 będą z pewnością dobrym wyborem dla osób często przemieszczających się. Kompaktowe wymiary, na które składają się grubość 17,9 mm oraz waga 1,50 kg sprawiają, że urządzenie jest ultramobilne i doskonale odnajduje się w pracy poza biurem.

Komfort pracy zapewnia z kolei wygodna podświetlana klawiatura, która – jak twierdzi Lenovo – jest również odporna na zalanie. Nawigowanie po systemie ułatwia natomiast precyzyjny gładzik, dodatkowo wyposażony w szklaną osłonę.

Lenovo ThinkBook 14 G2 – szybkość i komfort pracy

Jedną z zalet ThinkBooka 14 G2 jest szybkość działania, na którą olbrzymi wpływ ma zastosowanie nowoczesnych i wydajnych układów CPU Intel Tiger Lake. Laptopy Lenovo ThinkBook 14 G2  są dodatkowo wspierane przez zintegrowaną grafikę Intel Iris Xe.

Na pokładzie urządzenia nie mogło zabraknąć szybkich dysków umożliwiających szybkie wczytywanie zarówno danych, jak również samego systemu i programów na nim zainstalowanych.

Biznesowy laptop Lenovo posiada także bogaty zestaw portów i złączy poszerzających jego funkcjonalność, na które składają się m.in. porty USB-C czy też czytnik kart SD.

ThinkBook 14 G2 to solidne rozwiązanie dla osób chcących wejść w posiadanie wydajnego, a jednocześnie mobilnego notebooka do codziennych zadań biurowych.

Biznes - zdjęcie autorstwa Racool_studio - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.