Biznes? Nie zapomnij o sprzęcie, który go usprawni!

Kategorie Lenovo ThinkPad

Żyjemy w czasach, w których większość rzeczy odbywa się drogą elektroniczną. Kiedy nie mamy dostępu do smartfona lub notebook’a czujemy się jak „bez ręki”. W tym materiale postaram przedstawić Ci propozycję bardzo fajnego sprzętu. Lenovo ThinkPad od ITnes jest to bardzo wydajny i smukły notebook. Notebook ten wywodzi się z rodziny laptopów biznesowych – wysoka półka. Charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi oraz specyfikacją. Estetyka w tych sprzętach również zachowana jest na wysokim poziomie. Spasowanie elementów oraz jakość wykonania dodaje notebook’owi szyku i elegancji.

Charakterystyka ogólna

Lenovo ThinkPad posiadają matrycę IPS. Oznacza to, że bardzo wygodnie będzie się z nich korzystało w każdych warunkach. Dużym atutem tej matrycy jest fakt, iż nie odbija ona światła, a wręcz przeciwnie – pochłania je. Równie komfortowa będzie praca na otwartym terenie w towarzystwie promieni słonecznych, jak i w zacienionym pomieszczeniu, bez dostępu światła. Jest to spora przewaga matryc matowych, gdyż nie ma potrzeby ustawiania maksymalnej jasności przy korzystaniu ze sprzętu, co pozwalana na znaczne zaoszczędzenie baterii. Dodatkowo laptop Lenovo ThinkPad wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, który usprawnia pracę, na przykład w kafejkach internetowych lub w podróży. Nie musisz stresować się tym, że ktoś dostrzeże Twoje hasło. Wystarczy tylko zbliżyć palec i gotowe. Notebook posiada jeszcze podświetlaną klawiaturę, która jeszcze bardziej ułatwi pracę, kiedy za oknem zrobi się ciemno. Przy okazji odciąży Twój wzrok i sprawi, że oczy nie będą znacząco się męczyć.

Specyfikacja techniczna

Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad posiada bardzo wysokie parametry techniczne. Procesory najwyższej jakości, takie jak i5, i7 najnowszych generacji sprawiają, że sprzęt działa naprawdę szybko. Dodatkowo duża ilość pamięci RAM jeszcze bardziej usprawnia wszystkie procesy obliczeniowe. Minimalna pojemność, jaka występuje w tej rodzinie laptopów biznesowych to 8 GB, a więc nie ma mowy tutaj o jakimkolwiek zacinaniu się sprzętu. Zmiana dysków z HDD na SSD też nie jest tu przypadkowa. Dyski SSD są dużo szybsze od standardowych dysków talerzowych HDD. Dołączona do zestawu karta graficzna przyda się w przypadku zabawy z grafiką.

Podsumowując laptop Lenovo ThinkPad jest świetnym sprzętem, z pewnością godnym polecenia. Może z niego korzystać każdy, a notebook idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

Komputer zdjęcie ansiia - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.