Ekonomiczny laptop biznesowy Lenovo V15 G2. Funkcjonalność w okazyjnej cenie

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo

Laptopy Lenovo V15 G2 to ekonomiczne rozwiązania przeznaczone do podstawowych zadań biurowych. Tanie, lekkie oraz oferujące optymalną architekturę do codziennej pracy.

Szukając budżetowego, a jednocześnie solidnego narzędzia pozwalającego wykonywać codzienne obowiązki, warto bliżej przyjrzeć się omawianemu notebookowi.

Laptop biznesowy do 3000 złotych?

Czy można kupić dobry laptop biznesowy do 3000 złotych? Okazuje się, że można. Laptopy Lenovo V15 G2 wyposażone w podzespoły niezbędne do płynnego wykonywania codziennych zadań, to odpowiedź na powyższe pytanie.

Niedrogi laptop biznesowy świetnie sprawdzi się w przypadku podstawowych prac biurowych, doskonale wypełniając lukę pomiędzy droższymi modelami.

Oprócz tego urządzenie może pochwalić się dużą mobilnością oraz wytrzymałą konstrukcją, co przyczynia się do łatwego przemieszczania się z laptopem.

15-calowy funkcjonalny laptop w atrakcyjnej cenie

Komputer został wyposażony przez producenta w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD TN, co jest rozwiązaniem wystarczającym do wykonywania podstawowych zadań w środowisku biurowym.

Laptopy Lenovo V15 G2 za sprawą klawiatury z blokiem numerycznym oraz gładzika oferują swoim użytkownikom wysoki komfort podczas pisania, oraz nawigowania po systemie.

Uniwersalny laptop biznesowy Lenovo V15 G2

Przenośny komputer Lenovo V15 G2 oferowany jest w sprzedaży w kilku wariantach. Na pokładzie urządzenia możemy więc znaleźć procesory zarówno  Intel Whiskey Lake, jak i AMD do Ryzen 5 włącznie.

Za grafikę odpowiadają z kolei zintegrowane układy Intel UHD G1 oraz – w przypadku wyboru chipsetu AMD – Radeon RX Vega 3 lub 8.

Wszystko to wspierane przez pamięć RAM z możliwością rozbudowy do 36 GB oraz pojemny dysk zarówno HDD, jak też szybki SSD czy PCIe NVMe 3.0.

Laptop na co dzień – Lenovo V15 G2

Ekonomiczny notebook do codziennych zadań, który pozwoli płynnie obsługiwać aplikacje biurowe, wyszukiwarkę internetową oraz podstawowe multimedia. Jeśli szukamy takiego właśnie urządzenia, które w dodatku nie uszczupli zanadto naszego budżetu, to doskonale. Laptopy Lenovo V15 G2 zostały stworzone z myślą o tego typu konsumentach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.