Elastyczny i wydajny laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkPad

Nowoczesne, stylowe i zapewniające gargantuiczną wygodę użytkowania. Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2 to wyróżniające się biznesowe urządzenia 2w1, które posiadają wszystkie atrybuty doskonałego sprzętu biznesowego nastawionego na wygodę i mobilność pracy.

Połączenie eleganckiego designu charakterystycznego dla laptopów biznesowych z dynamicznym sznytem, który gwarantują układy CPU Intel Tiger Lake, powoduje, że ThinkPad L13 Yoga drugiej generacji zachwyca swoją elastycznością oraz efektywnością podczas działania.

Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2 – praca na najwyższym poziomie

Nowy konwertowalny laptop z rodziny ThinkPad oprócz szeregu usprawnień wyposażony został w port Thunderbolt 4. Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2 uwagę potencjalnych nabywców ogniskują na swoim wyświetlaczu. To właśnie za jego sprawą w wygodny sposób możemy używać urządzenia jak tabletu.

Biznesowy laptop 2w1 ThinkPad L13 Yoga Gen 2

Oprócz poręcznej i kompaktowej 13-calowej konstrukcji ThinkPad L13 Gen 2 posiada wysoce wydajne energooszczędne procesory z serii Intel Tiger Lake, szybki dysk SSD pozwalający błyskawicznie zapisywać i odczytywać dane. Laptop może obsłużyć do 16 GB pamięci RAM DDR4 i posiada moc odpowiednią do codziennej pracy i rozrywki.

Laptop ThinkPad L13 Yoga Gen 2 – Thunderbolt 4, Intel Tiger Lake i dotykowy ekran

13-calowy dotykowy ekran, wygoda użytkowania i moc płynąca z nowoczesnych rozwiązań technologicznych to tylko część zalet, którymi może się pochwalić ten model. Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2 to również:

Wydajny laptop biznesowy

Ukierunkowany na użytkowników biznesowych laptop jest świetnym rozwiązaniem, które dostosowuje się do dynamicznego dnia pracy. Formuła 2w1 umożliwia zarówno wygodną, wydajną pracę zarówno w biurze, jak i podczas podróży.

Uniwersalna forma, wszechstronność, a także szerokie spektrum możliwości, z których możemy skorzystać podczas pracy z wykorzystaniem ThinkPada L13 Yoga drugiej generacji sprawia, że jest to interesująca opcja dla przedsiębiorców i osób pracujących zdalnie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *