Flagowe produkty z serii Lenovo ThinkPad dla użytkowników biznesowych

Kategorie Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad ze strony itnes.pl to seria profesjonalnych laptopów biznesowych, które mają przyjemny design i przede wszystkim doskonałe parametry techniczne. Urządzenia te są niezwykle stylowe i eleganckie, a przy tym bardzo lekkie i bez problemu można je zabrać ze sobą w podróż biznesową. Posiadają one podświetlaną klawiaturę, czytnik linii papilarnych do bezpiecznego logowania się a także funkcjonalny TrackPoint, który tradycyjnie jest stosowany jako urządzenie wskazujące. Zaawansowane technologicznie komputery z najnowszych serii posiadają obudowę wzbogaconą włóknem węglowym oraz kompozytami magnezowymi, które są bardzo trwałe i odporne na większość czynników. Warto wiedzieć, iż magnezowa rama chroni przed wszelkiego rodzaju mikropęknięciami. Co istotne, profesjonalnie zaprojektowana i wykonana rama zabezpiecza także komputer przed pojawianiem się ewentualnych odkształceń.

Lenovo ThinkPad w swoich najnowszych generacjach

Lenovo ThinkPad z serii T w zależności od konkretnej konfiguracji i generacji może posiadać 16, 32, 64 bądź 128 gb pamięci RAM oraz 512 gb bądź nawet 1 tb

Standardem we wszystkich tych komputerach jest szerokokątna matryca IPS, która poprawia jakość widzenia i komfort, z każdej możliwej pozycji. Procesory 4-rdzeniowe Intel Tiger Lake zapewniają efektywną i precyzyjną pracę, są one sercem komputera. W nowoczesnych generacjach dostępne są wbudowane moduły TPM, które również wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo użytkowania tego sprzętu. Lenovo ThinkPad bez wątpienia może być określony jako ultrawydajny, solidny i wytrzymały sprzęt do zadań biurowych oraz biznesowych. Wśród serii tych komputerów można wymienić T, X1, E oraz najnowszą Z. Wśród przykładowych komputerów można wyróżnić Lenovo ThinkPad T15 drugiej generacji. Na jego pokładzie znajduje się nowoczesna i bardzo funkcjonalna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX z 8-rdzeniowym procesorem Intel Core 11 generacji. Na pokładzie tych komputerów znajduje się system operacyjny Windows 10 Professional a także rozdzielczość Full HD. 15,6 calowa matryca zapewnia perfekcyjną przejrzystość i doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki technologii IPS. Warto dodać, że w innej konfiguracji, model ten dostępny jest z rozdzielczością 4K UHD.

Czym wyróżnia się seria T oraz X1 od Lenovo?

Lenovo ThinkPad z serii T w zależności od konkretnej konfiguracji i generacji może posiadać 16, 32, 64 bądź 128 gb pamięci RAM oraz 512 gb bądź nawet 1 tb. Na szczególną uwagę zasługuje także seria X1 najnowszej generacji z Windowsem 10 Professional oraz 13-calowym ekranem. Na pokładzie tych komputerów znajdują się najnowocześniejsze procesory Intel Core i7 11 generacji o następujących parametrach: 1160G7 2,1 – 4,4 GHz. Na pokładzie znajduje się także grafika od Intel Iris Xe Graphics, która zapewnia wydajną, efektywną pracę a co ważne, zwiększa ona wydajność tych sprzętów oraz wspomaga obliczenia procesora. Na szczególną uwagę jeśli chodzi o tę serię zasługuje także Lenovo ThinkPad X13s, który charakteryzuje się smukłą, ultralekką konstrukcją. Warto dodać, że to urządzenie chłodzone jest w pełni pasywnie, bez użycia wentylatora, co stanowi niewątpliwą zaletę. Dzięki temu pracuje ono cicho, bez żadnych słyszalnych dźwięków. Czym jeszcze wyróżnia się ten sprzęt? Otóż, jego doskonałą cechą jest fakt, że może on pracować do nawet 28 godzin bez konieczności ładowania. Jest to bez wątpienia bardzo korzystny wynik, który robi wrażenie.

Lenovo ThinkPad posiada również bardzo popularną w biznesowym świecie serię E

Garść informacji o najnowszych komputerach z serii E i Z

Lenovo ThinkPad posiada również bardzo popularną w biznesowym świecie serię E. Te funkcjonalne notebooki w zależności od konkretnego modelu mogą być dotykowe bądź też oferowane są z matowymi matrycami. Mają one smukłą obudowę, przyjemny design oraz bogaty zestaw złączy. Oferowane są one z z najnowszym systemem operacyjnym Windows 11 Professional a także z procesorami 4, 6 bądź 8-rdzeniowymi. Na szczególną uwagę jeśli chodzi o Lenovo ThinkPad zasługuje najnowsza seria Z, które posiadają obudowę wykonaną z materiałów recyklingowych. Urządzenia posiadają:

  • najnowsze procesory AMD Ryzen PRO 6000,
  • system operacyjny Windows 11 Pro,
  • zintegrowaną grafikę AMD Radeon lub kartę graficzną AMD Radeon RX 6500M,
  • czytnik linii papilarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.