Foremność i wystarczająca inteligencja

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkPad

Notebooki zamknięte w małej obudowie, które obliczają skomplikowane zadania. Takie właśnie są Laptopy Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 AMD. To mini stacje robocze stworzone z myślą o uczniach, studentach lub inżynierach.

Zewnętrzna budowa

Komputery Lenovo mierzą zaledwie 17,9 mm wysokości przy wadze 1,47 kg. Są bardzo smukłe i lekkie.

Laptopy te mają 14-calową matrycę wyposażoną w dotykowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920×1080 lub nawet Ultra HD o rozdzielczości 3840×2160. Do tego funkcja Anti-Glare rozprasza padające światło na ekran, dzięki czemu zapobiega to powstawaniu efektu lustra.

Klawiatura może być podświetlana, ułatwia to odrabianie lekcji do późnych godzin. Jest ona także odporna na zalanie. Spożywanie posiłków i picie herbaty nie jest problemem z tym sprzętem.
Ich obudowa potrafi otwierać się aż do 180 stopni. Jest to bardzo przydatne podczas lekcji.

Wytrzymała bateria to cecha charakterystyczna tej serii. Małe i zgrabne laptopy nie potrzebują dużo energii i potrafią obyć się bez baterii nawet przez cały dzień.

Liczne funkcje związane z bezpieczeństwem

Seria ThinkPad została stworzona do nauki i wszelkiego zastosowania biznesowego. Za ochronę danych w tych laptopach odpowiada dedykowany wbudowany moduł szyfrowania TPM 2.0. Koduje on dane i przechowuje klucz do nich w specjalnym mikroukładzie. Jest on kompatybilny z najnowszym Windowsem. Przed nieproszonymi gośćmi ochrania czytnik linii papilarnych Match-on-Chip. Nikt oprócz właściciela nie włączy tego sprzętu. Jakby tego było mało, urządzenia te mają gniazdo Kensington Lock. To dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą w postaci mocnej linki.

Szybkie połączenia i systemy ułatwiające pracę

Laptopy Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 AMD potrafią wykorzystywać telefonię komórkową, gdy są w jej zasięgu. Pozwala to na jeszcze większą mobilność. To super szybki i bezpieczny sposób połączeń, który zapewnia opcjonalna usługa WWAN. Oprócz tego notebooki te mają Wi-Fi 6 odpowiadające za łączność. Dzięki funkcji Modern Standby laptopy potrafią bardzo szybko wybudzać się z uśpienia i być gotowe od razu do działania. Jest to znane rozwiązanie ze smartfonów czy tabletów. Kolejnym uproszczeniem pracy jest także funkcja, przez którą można głosowo uruchomić komputer. Jest to Wake-on-Voice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.