Funkcjonalności laptopów z serii Lenovo ThinkBook 14 G2 ITL

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkBook

Laptopy Lenovo ThinkBook 14 G2 ITL ze strony itnes.pl posiadają świetne parametry, z tego powodu są one polecane do pracy biurowej oraz do obsługi zaawansowanych programów. Pamięć masowa tych urządzeń ma 512 GB pojemności. Na pokładzie komputera znajduje się 14-calowy ekran, w technologii IPS. Zapewnia on szerokie kąty widzenia. Ekran matrycy wyświetla obraz w bardzo dobrej rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli). Matowa powłoka świetnie radzi sobie z niwelowaniem refleksów świetlnych, co wpływa znacząco na komfort pracy użytkowników. Notebook wyposażony jest w pamięci 8 GB pamięci RAM.

Laptopy Lenovo ThinkBook do pracy zdalnej oraz stacjonarnej

Na wyposażeniu znajduje się przestronny gładzik Force Touch, który oferuje dużo miejsca na gesty. Dzięki niemu można wygodniej wykonywać każdą pracę. Producent w tym wyżej wymienionym notebooku zastosował pamięć typu DDR4, która wyróżnia się taktowaniem 3200 MHz.

Notebook posiada system operacyjny Windows 10 Professional. Jeśli chodzi o przetwarzanie danych, za to działanie odpowiada 4-rdzeniowy procesor. Jest to Intel Core i5-1135G7. Laptopy Lenovo ThinkBook 14 G2 ITL oferowane są wraz z portem USB 3.2 Gen 1 typu Always On. Oprócz tego, użytkownik może korzystać z funkcjonalnego portu USB-C 3.2 Gen 2. Dzięki tym portom możliwe jest szybkie przesyłanie danych z innych urządzeń.

Za zadania graficzne w sposób szczególny odpowiada zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe. Urządzenie zaprojektowane jest z lekkiego ale zarazem również odpornego i wytrzymałego aluminium. Komputer waży jedynie 1,40 kilograma. Na pokładzie komputera znajduje się klawiatura, która wykazuje odporność na zalanie. Urządzenie wspierane jest modułem TPM, dzięki któremu można zabezpieczyć hasła, szyfry i ważne certyfikaty. Jest to bardzo ważna funkcja, która sprawdza się w środowisku biznesowym. Na wyposażeniu komputera znajduje się:

  • czytnik kart 4-in-1,
  • kamerka internetowa,
  • klawiatura podświetlana,
  • złącze HDMI,
  • czujnik linii papilarnych,
  • gniazdo Kensington Lock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *