Serii laptopów ThinkPad raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To seria laptopów biznesowych z długą tradycją. Prześledzenie historii tych laptopów może dać dobry ogląd na to, jak ewoluowała technika. Zawsze jednak ThinkPady były sprzętami nowoczesnymi, oferującymi użytkownikowi najlepsze rozwiązania techniczne, dostosowane do biznesowych potrzeb. Nowa seria ThinkPadów oferowanych przez producenta Lenovo kontynuuje tą tradycję. Spośród różnych laptopów, na szczególną uwagę zasługują te wchodzące w skład serii Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 (więcej: pod tym linkiem: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-thinkpad/notebooki-lenovo-thinkpad-seria-t/laptopy-lenovo-thinkpad-t15/laptopy-lenovo-thinkpad-t15p/laptopy-lenovo-thinkpad-t15p-gen-1/).

Doskonały wybór dla biznesowego klienta

Serii laptopów ThinkPad raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To seria laptopów biznesowych z długą tradycją. Prześledzenie historii tych laptopów może dać dobry ogląd na to, jak ewoluowała technika

Na samym początku należy wspomnieć, że Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 odznacza się naprawdę korzystną ceną. Istnieje kilka wariantów komputera, co przekłada się także na cenę. Jednak za każdym razem jej stosunek do jakości jest wyśmienity. Komputery posiadają ekran 15,6 cala, co już powinno mówić przyszłemu użytkownikowi, że pomyślane są przede wszystkim jako sprzęt do pracy w biurze. Dzięki ich lekkości i cienkości można je także z powodzeniem komfortowo przenosić. Kiedy trzeba będzie pracować z domu, można więc zawsze mieć komputer pod ręką. W komputerach zastosowano procesory firmy Intel w wariantach Intel Core i7 oraz Intel Core i5. Niezależnie od tego, który model wybierze klient, dostanie on komputer doskonale radzący sobie z wszystkimi stawianymi przed nim zadaniami. Pamięć RAM to 16 lub 32 GB. To z kolei mówi użytkownikowi, że sprzęt potrafi naprawdę dużo. Względem konkurencyjnych modeli może poszczycić się więc bardzo szybką pracą, niezależnie od programu, na którym jest ona wykonywana.

Pojemność dysku SSD może wynosić nowe 1TB. Doskonały dobór kart graficznych umożliwia wykorzystanie sprzętu w różnych branżach. Wypada także wspomnieć o tym, co jest wspólne dla wszystkich ThinkPadów- ponadczasowy, klasyczny wygląd. Warto zwrócić także uwagę na bardzo wygodną klawiaturę, która nie tylko się nie niszczy, ale zapewnia najwyższy komfort korzystania z niej. Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 to doskonały następca poprzednich modeli!

Biznes - senivpetro - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.