Komputery AiO Lenovo ThinkCentre. Krótki przewodnik

Kategorie Komputery Lenovo

Lenovo to popularny producent sprzętu komputerowego. Firma zyskała rozpoznawalność dzięki szerokiej gamie laptopów. Urządzenia te słyną z niezawodności oraz wysokiej jakości. Jednak w asortymencie Lenovo znajdziemy nie tylko laptopy. Lenovo produkuje również komputery stacjonarne oraz jednostki typu all-in-one. Przykładem tych ostatnich jest seria Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2. Czym charakteryzują się komputery all-in-one od Lenovo? O tym piszemy poniżej.

Jak wyglądają komputery all-in-one?

Lenovo to popularny producent sprzętu komputerowego. Firma zyskała rozpoznawalność dzięki szerokiej gamie laptopów

Komputery all-in-one to stosunkowo nowa gama sprzętu komputerowego. Czym różnią się od laptopów i tradycyjnych komputerów? Łączą w sobie zalety obu tych typów sprzętu komputerowego. Wszystkie podzespoły w jednostce all-in-one zamknięte są w obudowie monitora. Komputer all-in-one nie posiada oddzielnej jednostki centralnej. Sprzęt zapewnia łatwiejszą mobilność przy jednoczesnej efektywności prac biurowych. To właśnie zastosowania typowo biurowe są najczęściej spotykane w przypadku komputerów all-in-one. Jak na tym tle wypadają komputery AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2?

Czym wyróżnia się komputer Lenovo?

Jak wygląda jednostka od Lenovo? Centralną częścią komputera jest monitor. Ma on przekątną o długości 23’8 cala. Ekran monitora wykonany został przy zastosowaniu technologii WLED. Jego rozdzielczość to Full HD i wynosi 1920 x1080. Duże wymiary i przyzwoite parametry monitora sprawiają, że na urządzeniu pracuje się wygodnie i komfortowo. Jednostka będzie idealnym wyborem dla wszystkich profesjonalistów poszukujących sprzętu z dużym monitorem w przystępnej cenie. Częścią monitora jest przystawka ze wbudowanymi podzespołami komputerowymi. Co znajdziemy wewnątrz?

Sercem komputera od Lenovo jest wydajny procesor

Jaka jest konfiguracja komputera Lenovo?

Sercem komputera od Lenovo jest wydajny procesor. W modelu ThinkCentre M90a Gen 2 zainstalowane zostać mogą procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji. W konfiguracji można uwzględnić dysk twardy HDD do wielkości 2 TB. Istnieje również możliwość zainstalowania dysku SSD do maksymalnej wielkości 1 TB. Maksymalna wielkość pamięci RAM, którą można zainstalować w urządzeniu to 32 GB. Na pokładzie możemy również znaleźć wbudowany układ graficzny AMD lub też bliźniacze rozwiązania od Intela.

Jakie rozwiązania posiada jeszcze komputer ?

Komputer ThinkCentre M90a Gen 2 zawiera zestaw głośnikowy z technologią Dolby Atmos. Brak odrębnej jednostki centralnej nie pozbawia użytkownika dostępu do popularnych portów. W urządzeniu dostępne są gniazda we wszystkich najpopularniejszych formatach. Do dyspozycji użytkownika zostały oddane porty USB, HDMI a także czytnik kart pamięci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.