Laptop biznesowy Lenovo ThinkPad E15 G2

Kategorie Laptopy Lenovo

Szukasz niezawodnego laptopa biznesowego do swojej firmy? Chcesz mieć pewność wysokiej jakości sprzętu i stabilności jego pracy? Sprawdź, słynący z solidności i trwałości laptop Lenovo ThinkPad E15 G2. Poddawany jest surowym testom, w których sprawdza się odporność na nacisk, temperaturę i pył. Dowiedz się więcej o jego osiągach i możliwościach.

Laptop biznesowy o surowej stylistyce i znakomitych osiągach

Obudowa tego lekkiego i jednocześnie potężnego laptopa jest bardzo wytrzymała. Spełnia wojskowe standardy wytrzymałości MIL-STD-810H. Kryje w sobie znakomite osiągi, które umożliwiają realizację wszelkich zadań. Jest wyposażony w 15,6-calowy ekran o znakomitym odwzorowaniu kolorów i szczegółów. Za moc obliczeniową odpowiada mocny procesor Intel Core 11 generacji. Laptop posiada wiele dodatkowych cech, które znacznie zwiększają jego efektywność i produktywność.

Sprawdź, słynący z solidności i trwałości laptop Lenovo ThinkPad E15 G2

Dodatkowe porty HDMI, Thunderbolt 4 oraz USB umożliwiają bezproblemowe prezentowanie informacji i treści pracownikom lub odbiorcom. Windows 10 ułatwi Ci prace z danymi i plikami, a układ Trusted Platform Module (TPM) pozwoli zaszyfrować Twoje dane. Szeroki kat widzenia, funkcja śledzenia twarzy oraz wysoka czułość przy słabym oświetleniu zapewni wysokiej jakości połączenie w trakcie konferencji lub spotkania on-line. Bezproblemowa łączność zapewni wysokiej jakości kamera HD wraz z podwójnym mikrofonem z redukcją szumu. Ciekawym udogodnieniem są dedykowane klawisze multimedialne, dzięki którym można bardzo szybko zmienić ustawienia mikrofonu i głośników. Warto zaznaczyć, iż producentowi udało się zmieścić w obudowie laptopa gniazdo RJ-45, które zapewni stabilne połączenie internetowe, w razie braku sygnału Wi-Fi. Wiele współczesnych laptopów nie ma takiego gniazda.

Cechy charakterystyczne laptopa Lenovo ThinkPad E15 G2

Laptop Lenovo E15 G2 z serii ThinkPad wyróżnia surowa i smukła sylwetka. Jego specjalnie zaprojektowana rama zwiększa wytrzymałość komputera na odkształcenia lub mikropęknięcia. Posiada systemy wykrywające moment upadku, które zmniejszają ryzyko uszkodzeń. Praktycznym rozwiązaniem są specjalne kanały, które w razie zalania skutecznie odprowadzają wodę i minimalizują negatywne skutki jej działania.

Niewątpliwie tym, co wyróżnia laptopa, jest znakomita i odporna na zalanie klawiatura. Jest bardzo ergonomiczna i oferuje pełen zestaw klawiszy klawiatury numerycznej. Zapewnia wysoki komfort pracy i wyposażona jest w charakterystyczny manipulator TrackPoint. Duży dotykowy panel TrackPad posiada przyciski, które można dowolnie konfigurować.

Laptop Lenovo E15 G2 z serii ThinkPad wyróżnia surowa i smukła sylwetka

Mobilność, funkcjonalność i bezpieczeństwo laptopa Lenovo E15 G2 serii ThinkPad

Biznesowy laptop serii ThinkPad cechuje się niewielka waga, dzięki czemu można bez problemu przemieszczać się z nim i korzystać z niego w każdych warunkach. Za czysty, wyraźny i przestrzenny dźwięk odpowiadają głośniki Dolby Advanced Audio. Zabezpieczenie przed użyciem przez niepowołane osoby zapewnia zintegrowany czytnik linii papilarnych i modul TPM. Warto podkreślić, iż laptop jest dostępny w kilku wariantach. Można dobrać konkretna konfiguracje do naszych potrzeb.

Należy także wspomnieć o wbudowanym gnieździe blokady Kingston. Wraz z komputerem, producent oferuje oprogramowanie Lenovo Performance Tuner (LPT). Głównym jego zadaniem jest optymalizacja wydajności i efektywności pracy sprzętu jako stacji roboczej.

Korzystając z dedykowanych ustawień pod aplikacje LPT, zwiększa efektywność ustawień systemowych. Świetnym rozwiązaniem jest moduł dTPM 2.0, który szyfruje dane z dysku twardego.

Laptop posiada także fizyczną przesłonę kamerki internetowej ThinkShutter.

Dodatkowa prywatność podczas korzystania z laptopa zapewni matryca ze zintegrowanym filtrem prywatności, czyli wariant PrivacyGuard. Dzięki niej zmniejszane są katy widzenia, co utrudnia niepowołanym osobom odczyt tego, co jest aktualnie wyświetlane na ekranie. Laptop osiągnął także jeden z najlepszych wyników, jeśli chodzi o czas pracy między ładowaniami, który wyniósł aż 17 godzin. Jest to zatem znakomity sprzęt do pracy nawet w czasie najdłuższego wyjazdu bez dostępu do gniazda i ładowarki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.