Poszukując niezawodnego komputera, który sprawdzi się w codziennej pracy oraz rozrywce nie sposób przejść obojętnie obok komputerów firmy Lenovo. W tych czasach zapotrzebowanie na niezawodne komputery stale rośnie. Przy tym zwiększają się także wymagania, które stawiane są producentom tychże urządzeń. Większe wymagania gier komputerowych czy niektórych programów wymuszają niekiedy kupno nowego komputera, który pozwoli na przyjemniejsze spędzanie czasu przed ekranem.

Niezawodność i szybka praca – Lenovo ThinkPad P15

Laptopy Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 ze strony itnes.pl to urządzenia, które powinny zaspokajać potrzeby nawet bardzo wymagających użytkowników. W stylowej obudowie umieszczono superszybki procesor mobilny 11-stej generacji. Jest to jednostka obliczeniowa od Intela i w tym wypadku mówimy o modelu i5 11400-H. W nowoczesnych laptopach ThinkPad znajdziemy dodatkowo:

  • minimum 16 Gb pamięci RAM,
  • doskonałej jakości kartę graficzną (dedykowaną),
  • dysk SSD (czasami opcjonalnie).

Notebook o wielkich możliwościach

Laptop Lenovo ThinkPad p15v drugiej generacji to komputer zaliczany do notebooków. Trzeba jednak zaznaczyć, że jego parametry mogą sugerować gamingowe zastosowanie. Inwestując we wspomniany model nie będziemy mieć żadnych problemów z obsługą nawet bardzo wymagającego oprogramowania. Z powodzeniem uruchomimy i będziemy wygodnie korzystać z płynnie działających programów takich jak Adobe Photoshop czy AutoCAD. 15-calowa matryca pozwoli na obsługę laptopa bez dużego obciążania naszego wzroku. Każdy zaawansowany użytkownik szybko dostrzeże atut jakim jest dedykowany układ graficzny serii Quatro. Zainstalowana domyślnie karta NVIDIA Quatro t600 posiada aż 4GB pamięci cache pozwalającej na uruchamianie wymagających programów do obróbki grafiki.

Dużą zaletą komputera ThinkPad p15v jest obecność na pokładzie szybkiego dysku SSD. W standardzie znajdziemy dyski o pojemności 512 Gb. Jednak z racji, że jest to część wymienna to z czasem możemy pokusić się o rozbudowę instalując pojemniejszy dysk. W rankingach notebook’ów model P15V wypada naprawdę świetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.