Laptopy Lenovo do zastosowań biznesowych

Kategorie Laptopy Lenovo

Lenovo to jeden z najbardziej popularnych producentów sprzętu komputerowego. Marka ta zyskała na rozgłosie dzięki wprowadzeniu na rynek wielu tanich laptopów o podstawowej konfiguracji. W ofercie firmy znajdują się jednak udane modele laptopów do zastosowań typowo biznesowych.

Jakie parametry powinien mieć laptop biznesowy?

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru laptopa do celów biznesowych? Laptop powinien posiadać wydajny procesor umożliwiający efektywną i stabilną pracę. Na pokładzie laptopa powinno znaleźć się co najmniej 8GB pamięci operacyjnej. Należy unikać laptopów z zainstalowaną pamięcią RAM o wielkości 4GB. Praca na takim sprzęcie może okazać się uciążliwa. Przedstawiciele niektórych profesji mogą docenić wielkość ekranu laptopa. Do komfortowej pracy z grafiką idealny będzie ekran o przekątnej 17 cali. Do pracy w terenie znacznie lepszym rozwiązaniem będzie laptop z ekranem o przekątnej 14 cali. Laptop do zastosowań biznesowych powinien również być wyposażony w oprogramowanie posiadające licencję profesjonalną. Laptopy Lenovo spełniają wszystkie kryteria urządzenia dla biznesu.

Laptopy biznesowe od Lenovo są spadkobiercami legendarnej rodziny komputerów osobistych IBM o nazwie ThinkPad

ThinkPad od Lenovo

Laptopy biznesowe od Lenovo są spadkobiercami legendarnej rodziny komputerów osobistych IBM o nazwie ThinkPad. Pierwszy komputer z tej serii został zaprezentowany już w 1992 roku. Posiadał nazwę IBM 2521 ThinkPad ThinkPad. Laptopy z tej serii były testowane w terenie podczas badań archeologicznych. Wykorzystano je również w kosmosie w wyniku współpracy IBM i NASA. Aktualnie modele Lenovo z rodziny ThinkPad również słyną z efektywnej pracy w najbardziej wymagających warunkach. Ma na to wpływ solidna i wytrzymała obudowa laptopa. Laptopy produkowane przez Lenovo posiadają także nowoczesne podzespoły dostosowane do oczekiwań każdego użytkownika.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9

Ciekawą propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników komputerów jest Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9. Jest to smukły i lekki laptop o niewielkich wymiarach. Dysponuje ekranem o przekątnej 14 cali. Ekran laptopa posiada proporcje 16:10 co jest nowością w tym segmencie. We wnętrzu laptopa znajdziemy efektywne procesory Intel Core i7 11 generacji. Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 posiada wytrzymałą obudowę, która powinna zapewnić większą trwałość urządzenia. Producent zapewnia, że jego urządzenie może wytrzymać w najbardziej ekstremalnych warunkach. Na pokładzie znajdziemy baterię, która powinna zapewnić 16 godzin pracy. Laptop posiada kamerę HD 720p i rozbudowany system mikrofonów. Dzięki temu komunikacja prowadzona za pomocą produktu od Lenovo może być komfortowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.