Laptopy Lenovo ThinkPad C13 Yoga

Kategorie Dobry laptop,Lenovo ThinkPad

Laptopy Lenovo ThinkPad C13 Yoga 13,3-calowy laptop 2 w 1 to doskonały towarzysz podróży. Jest cienki, lekki i mocny, a także posiada cztery tryby użytkowania – laptop, tablet, konsola, prezentacja. Dodatkowo zapewnia cały dzień pracy na baterii.

Zawsze gotowy do pracy

Nowoczesny tryb czuwania gwarantuje natychmiastowe wybudzenie systemu i połączenie z Internetem. Co więcej, jednym naciśnięciem przycisku możesz odbierać i kończyć połączenia za pomocą klawiszy funkcyjnych F9-F11 na podświetlanej klawiaturze.

Łączność

W pełni funkcjonalny port USB-C ułatwia każde zadanie — od audio po wideo, od przesyłania danych po ładowanie. Co więcej, organizowanie wideokonferencji będzie łatwiejsze dzięki wysokiej jakości mikrofonowi.

Absolutna niezawodność

ThinkPad C13 Yoga pomyślnie przeszedł testy MIL-SPEC i jest gotowy na najtrudniejsze  warunki. Poza tym może również poradzić sobie z przypadkowymi uderzeniami, upadkami, a nawet rozlanymi płynami. Ma skaner linii papilarnych i migawkę kamery internetowej oraz jest wyposażony w chip bezpieczeństwa Google H1 TPM. Jest jak mały Fort Knox, ponieważ zawiera technologię Lenovo ThinkSheild.

Żywotność baterii

Jedynym parametrem, który naprawdę rozczarowuje w prezentowanym urządzeniu jest czas pracy na baterii. Pomimo tego, że Chromebook C13 jest wyposażony w akumulator o pojemności 51Wh, podczas testów średni czas pracy na jednym ładowaniu wynosił sześć godzin. Dzieje się tak pomimo tego, że ustawiłem jasność ekranu na 50%. W celu rozszerzenia czasu pracy bez konieczności podłączania się do sieci, można użyć różnych aplikacji na Androida.

O korzyściach

Wyświetlacz w dostarczonej do testów próbce to panel IPS o jasności do 300 nitów i rozdzielczości 1920 x 1080. Jest to jeden z niewielu 13-calowych składanych laptopów, który oferuje wariant z wyświetlaczem OLED o rozdzielczości 4K (jasność do 400 nitów). Jednak większość użytkowników po prostu nie potrzebuje tego ekranu „premium”, ponieważ wyświetlacz FHD jest wystarczająco dobry sam w sobie. Wyświetla on bogate, przyjemne dla oka kolory, a także zapewnia odpowiedni poziom kontrastu i imponującą szczegółowość. Jego jedyną wadą są proporcje 16:9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.