Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 dla wymagających użytkowników

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkPad

Laptopy z serii Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 wyróżniają się bardzo dobrą specyfikacją. Komputery te sprawdzają się w biurze, pracy zdalnej i działaniach freelancerów. Na pokładzie komputera występuje dobrej jakości procesor Intel Core i3-1115G4 bądź Intel Core i5-1135G7. Zegar układu CPU oferuje częstotliwość takowania na poziomie 4,20 GHz. Takie parametry zapewniają optymalną pracę komputerowi. Ekran o przeciętnej wynoszącej 13,3 cala bardzo dobrze odwzorowuje kolory, gdyż rozdzielczość jest znakomita. Rozdzielczość o parametrach 1920×1080 w wariancie Full HD, umieszczona jest w matrycy typu IPS, która posiada szerokie kąty widzenia. Ta mobilna stacja robocza oferuje atrakcyjny, biznesowy look.

Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 idealne do pracy biurowej

Użytkownik ma do dyspozycji 8 lub 16 gm pamięci RAM, w zależności od konkretnej konfiguracji. Na dysku SSD znajduje się 512 GB, 1 TB bądź 2 TB. Tak duża pamięć pomieści wszystkie potrzebne aplikacje, pliki firmowe i dokumentację. Na pokładzie komputera zainstalowany jest najnowszy system Windows 10 Professional. Laptopy tej serii posiadają podświetlaną klawiaturę. Jest ona bardzo estetyczna i co ważne, umożliwia swobodną pracę również w zaciemnionym miejscu. Pamięć DDR4 oferuje taktowanie w filarze 3200 MHz. 

Matowa matryca nie pozostawia śladów odbitych palców. Dobrze ona współgra z biznesowym stylem. Model ten posiada na wyposażeniu kamerkę internetową, przez którą można prowadzić biznesowe rozmowy, negocjacje z klientami. W tym komputerze dostępna jest zintegrowana karta graficzna: Intel Iris Xe. Zapewnia ona dużą wydajność pracy. W tym modelu dostępnych jest wiele funkcjonalnych portów. Wśród nich znajduje się między innymi: 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 oraz 1 x USB 4.0 / Thunderbolt 4. W urządzeniu dostępny jest także funkcjonalny i ergonomiczny trackpoint i touchpad. W tym komputerze dostępny jest również:

  • port Bluetooth,
  • Kensington Lock,
  • czytnik kart microSD,
  • złącze stacji dokującej,
  • 2 x USB 3.2 Gen 1.
Zdjęcie utworzone przez ansiia - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.