Lenovo ThinkPad – czy warto go wybrać?

Kategorie Dobry laptop,Lenovo ThinkPad

Lenovo jest coraz częściej wybieraną firmą, jeśli chodzi o urządzenia elektroniczne. To przedsiębiorstwo informatyczne jest najbardziej znane z produkcji laptopów – i to naprawdę dobrych. Lenovo stawia na innowacyjne technologie podczas tworzenia nowych urządzeń, a co za tym idzie, stosuje lepsze podzespoły, dzięki czemu użytkownicy często zachwalają ich produkty. Jednym z najbardziej popularnych urządzeń firmy jest Lenovo ThinkPad ze strony itnes.pl.

LENOVO THINKPAD – NIEZWYKLE POPULARNA LINIA LAPTOPÓW

Laptopy Lenovo ThinkPad są jednymi z najbardziej popularnych na świecie. Głęboka czerń tych urządzeń „zwerbowała” sobie ogromną liczbę użytkowników, którzy zachwalają nowoczesny design połączony z tą kolorystyką. ThinkPady można z daleka rozpoznać po małej czerwonej kropce umieszczonej na środku klawiatury – jest to tzw. TrackPoint, który może być używany jako zamiennik touchpada – według wielu osób jest to zaleta, ponieważ TrackPoint jest wyjątkowo precyzyjny. Podobnie jak inne linie laptopów, ThinkPady dzielą się na serie:

  • Seria T – są to urządzenia biznesowe premium. To właśnie je można najczęściej spotkać w firmach i przedsiębiorstwach. Osoby związane z biznesem pokochały je m.in. za niezwykle wytrzymałą baterię oraz bardzo szybkie i sprawne działanie całego laptopa.
  • Seria E – podobnie jak „T”, ta seria zalicza się także do klasy biznesowej. Laptopy z tej „półki” są przystępne cenowo oraz odznaczają się smukłą budową i ważą niewiele. Wydajnością nie odstają znacznie od urządzeń z innych serii czy linii, a samo wykonanie jest solidne (jak na ThinkPada przystało).
  • Seria P – laptopy, lecz ze statusem „mobilnej stacji roboczej” – głównie z powodu, że są to urządzenia dosyć zaawansowane wykorzystywane znacznie częściej przez grafików komputerowych, projektantów czy architektów niż zwykłe osoby.
  • Seria X – jest to najpopularniejsza i najchętniej wybierana seria ThinkPadów. Laptopy z tej serii mają wytrzymałe baterie, a ich waga jest niewielka, co sprawia, że z łatwością mogą być transportowane w inne miejsce. Przeznaczone są nie tylko dla użytkowników biznesowych, lecz również dla osób, które chcą mieć swój prywatny laptop z dobrymi podzespołami.

CZY WARTO ZAKUPIĆ THINKPADA?


ThinkPady nie odstają od konkurencji, a nawet w wielu przypadkach potrafią ją skutecznie przebić – można tutaj przytoczyć choćby sam wygląd urządzeń, który łączy nowoczesność z nutą „czarnej” klasyki. Linia ThinkPad jest przez wielu użytkowników uznawana za jedną z najlepszych, ponieważ jest to kompromis pomiędzy użytkownikami biznesowymi a prywatnymi. Ponadto podzespoły oraz technologie wykorzystywane podczas produkcji urządzeń są dokładnie przemyślane, tak aby sprostać wymaganiom każdej osoby. Wybierając laptopa (niezależnie czy będzie on firmowy, czy prywatny) warto postawić na Lenovo ThinkPad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.