Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 AMD – duża moc w małym wydaniu

Kategorie Laptopy Lenovo

Dzisiejszy styl pracy to już nie tylko siedzenie za biurkiem. Służbowe wyjazdy, konferencje, prezentacje, spotkania z klientami poza biurem, a wreszcie praca zdalna sprawiają, że zapotrzebowanie na sprzęt komputerowy znacząco się zmieniło. Nowy styl biznesowy to również nowe potrzeby z zakresu notebooków i laptopów. Najważniejsza staje się tu mobilność Laptopy Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 AMD – ITnes idealnie wpisują się w ten trend.

W małym ciele wielki duch

Niewielkie rozmiary Lenowo ThinkPad 13 nie wykluczają się z dużą mocą. Procesor AMD Ryzen Pro z serii 5000, do 32 GB pamięci operacyjnej oraz 2TB na dysku SSD gwarantują szybkość, wydajność i komfort pracy. Dodatkowo zmniejszone ramki pozwoliły na wprowadzenie bardzo efektownego ekranu 16:10. To w połączeniu z szerszym panelem dotykowym znacznie podniosło komfort pracy. Opcjonalny kolor Storm Grey z dopasowaną do niego klawiaturą wzmacniają poczucie elegancji i profesjonalizmu.

Gdy najważniejsza jest mobilność

ThinkPad X13 drugiej generacji od Lenovo to niewielka (13,3 cala), lecz niezwykle sprawna maszyna. Waży jedynie 1,19 kg, więc bez problemu notebook można przenosić w torbie, plecaku, czy teczce. Dodatkowo średni czas pracy baterii to aż 12 godzin (w zależności od rodzaju użytkowania). Laptop zaopatrzony jest w nowoczesną technologię Rapid Charge, co pozwala już przy godzinnym ładowaniu osiągnąć 80% baterii. Tak długi czas użytkowania bez ładowania jest bardzo wygodny podczas dalekich podróży lub długich spotkań z klientami.

Pozostań w zasięgu

Laptopy Lenovo ThinkPad X13 GEN 2 AMD to również sprzęt zapewniający stałe bycie online. Wi-Fi 6 daje możliwość stabilnego połączenia nawet z obleganymi, publicznymi sieciami. Dodatkową opcją możliwą do skonfigurowania w nowych laptopach jest karta LTE-A, która pozwala na korzystanie z Internetu za pomocą sieci komórkowej.

Dzięki szeregu złączy nie tylko z Internetem możemy połączyć się niebywale szybko. Także przekazywanie obrazu, czy dźwięku będzie proste dzięki portom takim, jak:

  • 2 × USB-A 3.2 Gen 2
  • 2 × USB-C 3.2
  • HDMI 2.0
  • Kensington Nano Security Slot™
  • Wejście słuchawkowo-mikrofonowe
  • Opcjonalne: Czytnik kart inteligentnych
  • Opcjonalne: Slot nano-SIM
  • Wytrzymały w podróży.

Wyjazdy, spotkania, konferencje – podczas tych wydarzeń nie zawsze mamy możliwość kontrolowania, w jakich warunkach przewożony jest nasz sprzęt. ThinkPad X13 przeszedł testy wojskowe w których musiał spełnić ponad 200 norm jakościowych, które uwzględniają między innymi wilgotność, pylenie, wibracje, czy zmienną temperaturę. Pozytywne wyniki tych sprawdzianów sprawiają, że z tego notebooka można korzystać w naprawdę trudnych warunkach ponieważ jest niebywale wytrzymały.

Bezpiecznie wśród innych

Notebook ThinkPad X13 od Lenovo wraz z dużą mobilnością wiążącą się z przebywaniem wśród wielu ludzi łączy wysoki poziom bezpieczeństwa. Logowanie przez czytnik linii papilarnych, fizyczna przesłona kamery, system TPM, funkcja ThinkShield to tylko niektóre z rozwiązań pozwalających chronić dane użytkownika.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.