Przenośna technologia do pracy

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo

Twoja praca to liczne wyjazdy? Raportowanie to Twoje drugie hobby? Zabawa z programem Excel, Wordem oraz firmowymi aplikacjami nie jest ci obca? W takim bądź razie warto, abyś poznał nowych kandydatów do wspólnej pracy. Biurowe Laptopy Lenovo V14 G2 to seria nowych wspólników. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możesz zdecydować się na jednego z nich. Oto ich podstawowy spis umiejętności.

Zacznijmy od profesji…

Twoich nowi kandydaci do pracy posiadają 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5 (model i5-1135G7). Pełną sprawność w realizacji zadań zapewnia im pamięć cache procesora o pojemności 8 MB. Energią do motywacji jest jednostka centralna o  w technologii 10 nm SuperFin. Dzięki aplikacji PassMark wykonaliśmy testy sprawnościowe. Kandydaci wykazali się CPU na poziomie 10056 punktów. Szybkość pracy wykazała się częstotliwością 4,20 GHz.

Nowi kandydaci są dość kreatywni. Dobrze odnajdują się w grafice. Ich kartą graficzną jest Intel Iris Xe. W ogólnosprawnościowych testach PassMark osiągnęli wynik 2881 punktów.

Techniki pamięciowe

14-calowe Laptopy Lenovo V14 G2 posiadają różne rodzaje pamięci. Za szybkie wyświetlanie zapamiętanych obrazów, projektów, prezentacji, tabel itd. jest odpowiedzialna pamięć RAM. W tym modelu mamy wbudowanie 8GB pamięci podzielonej. Dwa banki pamięci zostały podzielone na pół. Jedna połówka jest wlutowana, a druga standardowa. W zależności od wyboru kandydata pamięć RAM możesz zwiększyć o lepsze umiejętności. 

Drugim typ to pamięć właściwa. Jest ona wykorzystywana do gromadzenia Twojej pracy, prezentacji wyników Twojej pracy. Profesjonalne Laptopy Lenovo V14 G2 posiadają dysk SSD. Jest on trwałym dyskiem o dużej wydajności. Kandydatom udało się osiągnąć wydajność na poziomie 256 GB.

Umiejętności wizualne

Prezentacja pracy własnej jest możliwa dzięki matowej matrycy o wielkości 14 cali. Rozdzielczość 1920×1080 pikseli (Full HD) umożliwia obserwacje bez zamazania. Kandydaci stosują środki ochronne w postaci jasnej matrycy wynosząca 250 cd/m².

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.