ThinkPad L13 Gen 2 idealny do bezpiecznego przechowywania danych

Kategorie Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkPad

Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 dostępne na stronie internetowej itnes.pl są komputerami idealnie nadającymi się do obsługi zaawansowanych technologicznie oprogramowań. Flagową cechą tych urządzeń są procesory Intel 11. generacji do których można zaliczyć między innymi Intel Core i7-1165G7. Na pokładzie komputera znajdują się także szybkie i wydajne dyski SSD, które mogą posiadać pojemność 512 GB, 1 TB bądź 2 TB.

Najnowsza seria urządzeń od ThinkPad – czym się wyróżnia?

Użytkownik w zależności od konkretnej konfiguracji ma do wyboru urządzenie z pamięcią 8 bądź 16 GB RAM DDR4. Dużym atutem urządzenia jest pojemny akumulator, który pozwala na łączną pracę nawet 12 godzin na jednym ładowaniu. Dzięki temu idealnie sprawdzają się one w pracy zdalnej. Komputery z tej linii wyposażone są także w multimedialne, dotykowe wyświetlacze, które mają przekątną wynoszącą 13,3 cala.

Komputery tej linii wyposażone są w system operacyjny Windows 10 Professional. Jest on kompatybilny z najnowszymi aktualizacjami. Komputer posiada na pokładzie ekran szerokokątny IPS w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD). Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 wyposażone są w matową matrycę. Ekran posiada 250 nitów i odzwierciedla on kolory na poziomie 45%. Wyróżnia go kąt patrzenia aż 170 stopni. Na pokładzie znajduje się czytnik kart MicroSD. Dostępne są także 2 porty typu USB 3.2 Gen 1. W tym jeden z portów jest zawsze aktywny, co stanowi duży walor tego rozwiązania.

Laptopy Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 posiadają port Bluetooth. Wśród złączy można także wyróżnić 1 port typu USB 3.2 Type-C Gen 2, który wyposażony jest w funkcję Power Delivery oraz DisplayPort. Komputer posiada również wejście na kabel HDMI 2.0. Znajduje się tu również złącze Thunderbolt 3. Komputery tej serii mają bardzo dobre zabezpieczenia. Wśród nich można wyróżnić między innymi:

  • dedykowany układ szyfrowania TPM typu 2.0,
  • intuicyjny czytnik linii papilarnych,
  • Kensington Lock,
  • czytnik SmartCard,
  • kamerka na podczerwień do obsługi Windows Hello,
  • zabezpieczenie od kamerki internetowej w postaci ThinkShutter.
Biznes - Racool_studio - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.