Uniwersalny laptop biurowy Lenovo V17 G2

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo

Laptopy Lenovo V17 G2 ze strony itnes.pl stanowią uniwersalne rozwiązanie pozwalające na komfortową pracę biurową. Optymalna wydajność oraz czytelna powierzchnia robocza w postaci dużego i wyrazistego wyświetlacza, to propozycja skierowana do osób chcących wejść w posiadanie urządzenia odpowiedniego do codziennego użytku.

Idealny do biura – Lenovo V17 G2

Nowoczesny i wytrzymały laptop Lenovo V17 G2 jest wyposażony w niezbędne argumenty pozwalające na komfort pracy z aplikacjami biurowymi. Duża ergonomia pracy w zestawieniu z trwałą i elegancką obudową tworzy kompozycję odpowiadającą trendom panującym na rynku laptopów biznesowych.

Laptopy Lenovo V17 G2 doskonale wpisują się w charakterystykę komputerów przeznaczonych do pracowników korporacji. Z powodzeniem wykorzystać możemy je również do pracy zdalnej.

Wygoda i jakość pracy

17,3-calowy ekran o rozdzielczości Full HD zapewnia czytelność, jednocześnie ułatwiając nawigację. Matowa powłoka, która została zastosowana w tym przypadku, zwiększa możliwości laptopa.

Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mają możliwość wygodnego działania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w słoneczny dzień.

Laptopy Lenovo V17 G2 z procesorami Intel i wydajną grafiką

Pod obudową nowych biurowych laptopów Lenovo V17 znajdziemy nowoczesne podzespoły. Konkurencyjna moc i jakość wykonania to ciekawa opcja dla osób poszukujących laptopa do pracy.

Procesory Intel gwarantują optymalne osiągi podczas codziennych aktywności, a całość uzupełnia wydajna zintegrowana grafika Intel Xe oraz dedykowane układy NVIDIA GeForce MX350.

Wielozadaniowy laptop do pracy
Zastanawiając się nad tym, jaki laptop do pracy wybrać, oferta w postaci modelu Lenovo V17 G2 może być szczególnie interesująca i warta wzięcia pod uwagę.

17-calowa konstrukcja o całkowitej wadze 2.2 kg wraz z licznymi złączami, szybkim dyskiem SSD wyróżniającym się błyskawicznym zapisem i odczytem danych to kompetentne rozwiązanie, które odnajdzie się w biurze.

Wygodna klawiatura, na której znajdziemy praktyczne rozwiązanie, jakim jest blok numeryczny oraz wbudowana kamera internetowa stanowią kolejne elementy wpływające na funkcjonalność urządzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.