Komputery AiO Lenovo V30a 22IIL

Kategorie Komputery AiO,Komputery Lenovo

Myślisz o zakupie profesjonalnej maszyny, która spełni Twoje oczekiwania i nie zawiedzie Cię w żadnym momencie? Być może dobrym rozwiązaniem jest zakup komputera Aio Lenovo V30a 22IIL. Jest to komputer wysokiej klasy, o zaawansowanych parametrach, który dedykowany jest wymagającym użytkownikom. Chcesz dowiedzieć się o nim nieco więcej? Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł.

Procesor

Komputery AiO Lenovo V30a 22IIL, wyposażone zostały w innowacyjne procesory jednej z najnowszych generacji o nazwie Intel Core i3-1005G1. Procesor ten został oparty na architekturze x86-64. Komputer, który posiada w sobie serce z takim procesorem, świetnie nadaje się do pracy biurowej, a także do nieco mniej wymagających zadań z zakresu obróbki grafiki. Stosunek wydajności do ceny produkty, przemawia zdecydowanie za jego zakupem.

Pamięć operacyjna

Komputery Aio Lenovo V30a 22IIL posiadają preinstalowany system operacyjny Windows 11 Professional Edition

W maszynie zainstalowano 8 GB pamięci ramowej, dzięki czemu można z powodzeniem wykonywać na niej wiele operacji jednocześnie bez obawy, że nagle komputer się zawiesi. Na komputerze możemy zainstalować i używać wymagających dużej ilości pamięci programów.

Dysk twardy

Komputery Aio Lenovo V30a 22IIL dysponują dyskiem twardym o pojemności 256 GB. Jest to optymalna wielkość dysku zapewniająca swobodę codziennej pracy biurowej. Z łatwością zmieścimy na dysku wszystkie konieczne dokumenty i programy, z których korzystamy na co dzień. Do niewątpliwych atutów dysków typu SSD, należy bardzo wysoka szybkość przepływu danych i niezawodność ich konstrukcji. Mają one pod tym względem ogromną przewagę nad dyskami typu HDD.

Monitor

Komputery Aio Lenovo V30a 22IIL, wyposażone zostały w innowacyjne procesory jednej z najnowszych generacji o nazwie Intel Core i3-1005G1

Monitor tego komputera posiada przekątną o wielkości 23,8″. Pozwala to z łatwością użytkować wszelkiego rodzaju programy biurowe, korzystać z Internetu, a także ułatwiać odbywanie np. video-konferencji.  Taka przekątna zapewnia wspaniały komfort codziennej pracy.

Musimy też zwrócić uwagę na fakt, że ekran komputera dysponuje rozdzielczością w jakości Full HD. Ekrany posiadające tego rodzaju rozdzielczość cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wymagających użytkowników. Ekrany te bowiem zapewniają niesamowity komfort pracy i pozwalają na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego detalu. Jako grupę docelową, która szczególnie możemy skorzystać na tym rozwiązaniu, wymienić należy grafików komputerowych.

System operacyjny

Komputery Aio Lenovo V30a 22IIL posiadają preinstalowany system operacyjny Windows 11 Professional Edition. Pomimo faktu, że owa edycja pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, zdobyła już bardzo dużą rzeszę zwolenników, a to dzięki swojej niezawodności i intuicyjności obsługi. Wydaje się zatem, że Windows 11 może z powodzeniem zastąpić słynną „dziesiątkę” i stać się kolejnym wydaniem Windowsa, którym będziemy cieszyć się długie lata.

Sieć Wi-Fi

Nie musimy już zamartwiać się plątaniną kabli na biurku, możemy bowiem korzystać z sieci bezprzewodowej. Połączenie Wi-Fi, z jakiego korzysta niniejsza maszyna, to standard 802.11 ac. Wykorzystywana przez połączenie częstotliwość sięga 5 GHz, a przepustowość połączenia bezprzewodowego dochodzi do mniej więcej 3,5 GB/s.

Technologia Bluetooth

Technologia Bluetooth od lat jest już standardem. Dzięki niej możemy połączyć się bezprzewodowo z inną maszyną znajdującą się w niewielkiej odległości od nas, która również wyposażona jest w tę technologię. Pozwala ona na przesyłanie na odległość zdjęć, filmów, dokumentów bądź innych niezbędnych do pracy plików. Rozwiązanie to jest ważne dla osób, które cenią sobie nowoczesne technologie w miejscu pracy.

Podsumowanie

Ten model komputera, dzięki wszystkim wymienionym cechom nadaje się naszym zdaniem w sposób idealny do pracy w biurze. Jest przy tym elegancki i niezwykle wydajny. Cena tego sprzętu nie jest mocno wygórowana, zważywszy na parametry, jakimi dysponuje, co czyni go konkurencyjnym na rynku.

Podstawowa specyfikacja techniczna:

  • Procesor: Intel Core i3-1005G1
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Intel UHD Graphics
  • Dysk: SSD 256 GB
  • System operacyjny: Windows 11 Professional.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.