Laptopy Lenovo ThinkBook 13s to sprzęt stworzony z myślą o pracownikach i osobach prowadzących własny biznes. Jest to dość ekonomiczny model o dobrej wydajności, który sprawnie radzi sobie z podstawowymi czynnościami i procesami wykonywanymi w systemie operacyjnym. Laptop występuje w różnych wersjach z odmiennymi podzespołami.

Warianty Lenovo ThinkBook 13s

Dla bardziej wymagających zaleca się wybór wariantu w wersji z 4 rdzeniowym procesorem i-7. Osoby, które na swoim sprzęcie dokonują wyłącznie podstawowych czynności, mogą śmiało korzystać z procesora i-5. Na rynku znaleźć można Lenovo ThinkBook 13s w wariancie z dyskiem SSD o pojemności 256 MB, 512 MB, 1000 MB lub 2000 MB, co daje spore możliwości w zakresie przechowywania danych i wydajności. Model posiada zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics lub Intel UHD Graphics 620 w zależności od wybranej wersji produktu. Wszystko to pokazuje, że wersję laptopa z łatwością dostosować można do własnych potrzeb.

Model przeznaczony do pracy

Laptop dobrze sprawdza się jako narzędzie pracy. Konstrukcja laptopa została wykonana w taki sposób, aby był on w pełni mobilny, a jego przenoszenie nie stanowiło większego problemu, co sprawia, że często wybierany jest nie tylko przez biznesmenów, ale również podróżników. Ekran laptopa w technologii IPS o przekątnej 13,3 cala jest wygodny w użytku i sprawia, że z przyjemnością można na nim pracować. Laptop jest mały, lekki i poręczny i łatwo się go składa, co sprawia, że bardzo dobrze nadaje się na spotkania biznesowe.

Dodatkowe atuty

Laptop Lenovo ThinkBook 13s ma wiele ciekawych atutów, do których należy przede wszystkim niepowtarzalny design i komfort użytku. Wygodna klawiatura sprawia, że pisanie przestaje być dla użytkownika problemem. Dodatkowo sprzęt jest dość wytrzymały, ponieważ wykonany został z wysokiej jakości materiałów. W przypadku laptopa Lenovo ThinkBook 13s warto zwrócić uwagę na dobrze wykonane złącza, a także dodatkowe opcje bezpieczeństwa, które wpływają pozytywnie na jakość tego produktu.

Biznes zdjęcie utworzone przez ArthurHidden - pl.freepik.com