Laptopy Lenovo ThinkBook – nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy

Kategorie Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkBook

Bezpieczeństwo, wygoda i wydajność. Te trzy czynniki charakteryzują laptopy chętnie wykorzystywane w biznesie. Ciekawym rozwiązaniem dla firm są laptopy Lenovo ThinkBook ze strony itnes.pl. Czym one się charakteryzują i jak wpływają na poziom bezpieczeństwa wrażliwych informacji? Jaką mają specyfikację? Warto przyjrzeć się tej rodzinie laptopów. 

Laptopy Lenovo ThinkBook – pierwsze wrażenie

Urządzenia z rodziny ThinkBook cieszą prostym i nowoczesnym designem. Są lekkie i mobilne. Można je spokojnie schować do torby i przenosić z miejsca na miejsce. To sprawia, że można pracować z dowolnego miejsca na Ziemi. Praca w kawiarni albo na wakacjach nie jest żadnym problemem. Stwarza to korzystną sytuację, kiedy pracuje się zdalnie. Kolorystyka tych urządzeń jest stonowana i koresponduje z celami roboczymi. Interesującym smaczkiem tych laptopów są specjalne zawiasy, które pozwalają otwierać je na w zakresie 360 stopni. Wszechstronności nie da się im odmówić. Jedną z ważniejszych kwestii w kontekście laptopów jest żywotność baterii. Szybko rozładowujący się laptop to koszmar każdego użytkownika, a konieczność nieustannego podpięcia urządzenia do gniazdka nie brzmi szczególnie kusząco. Laptopy Lenovo ThinkBook takie nie są. Mają baterię, która pozwala pracować przez dłuższy czas bez konieczności ładowania sprzętu.

Laptopy Lenovo ThinkBook – bezpieczeństwo

Internet to dobrodziejstwo i nikogo, do tego stwierdzenia nie trzeba przekonywać. Stwarza niesamowite warunki do prowadzenia i rozwoju biznesu, docierania do potencjalnych klientów, budowania świadomości marki. Niestety poza blaskami ma również i cienie. Ataki hackerskie są coraz bardziej zuchwałe i to mit, że atakują głównie cele związane z biznesem. Wielu użytkowników korzysta z programów antywirusowych, aby chronić wrażliwe dane przed infekcją niepożądanym oprogramowaniem. Z malwarem można wygrać i producenci laptopów Lenovo ThinkBook wystawiają świadectwo skutecznego radzenia sobie z tym problemem. Integracja oprogramowania wraz ze sprzętem dają skuteczny odpór atakom hackerskim. W zakresie zabezpieczeń laptopy tej klasy współpracują z Microsoftem.

Bezpieczeństwo, wygoda i wydajność. Te trzy czynniki charakteryzują laptopy chętnie wykorzystywane w biznesie

Urządzenia omawianej klasy dysponują również czytnikami linii papilarnych i są zabezpieczone specjalnymi protokołami. Decyduje to o wzroście bezpieczeństwa firmowych danych. Cechy te sprawiają, że narzędzia marki Lenovo są chętnie wybierane przez świat biznesu.

Laptopy Lenovo ThinkBook – specyfikacja urządzeń

Urządzenia o charakterze roboczym muszą spełniać szereg warunków, aby można było o nich mówić jak o wydajnych narzędziach. W przypadku laptopów biznesowych równie ważna co sfera zabezpieczeń chroniących informacje firmy jest ich specyfikacja. Wydajność pozwala przecież korzystać z wymagającego oprogramowania i przechowywać większą ilość danych na dysku SSD. Najnowsze propozycje laptopów Lenovo ThinkBook dysponują naprawdę porządnymi podzespołami.

  • Matryca. Przekątna matrycy wynosi około 13,3 cala.
  • Procesor. Ten jest naprawdę konkretny. Najświeższa linia produktów tej marki poszczycić się może procesorami klasy Intel Core 12 generacji. Starsze modele również cechują się szybkimi procesorami. Mowa tu głównie o procesorach 7, 8, 10 i 11 generacji.
  • Połączenie internetowe. Dysponuje WiFi 6E/ 5G/ LTE i opcjonalnie 5G mm Wave.
  • Pamięć masowa. Laptopy Lenovo ThinkBook mają do 1TB pamięci SSD.
  • Karta graficzna. Rozwiązaniem wpływającym na wysoką jakość wyświetlanego obrazu jest zaimplementowany procesor graficzny Snapdragon 8cx Gen 3 Qalcomm Adreno.
  • System operacyjny. Urządzenie to spotykane jest z zainstalowanym systemem Windows 11.
  • Pamięć. Może poszczycić się 32 GB LPDDR4x4267 Mhz.
  • System zabezpieczeń. W zależności od modelu laptopa Lenovo ThinkBook urządzenie zabezpieczone jest przez Microsoft Secured-Core PC. Obsługuje również Trusted Platform Module (TPM 2.0) i oparty jest o architekturę bezpieczeństwa Microsoft Pluton.
  • Bateria. Pracuje przez 28 godzin.
  • Dźwięk. Dysponuje dwoma głośnikami Dolby Audio.

Powyższej opisana specyfikacja daje potencjalnemu użytkownikowi konkretną informację zwrotną. Praca z wykorzystaniem tego narzędzia to przyjemność pozwalająca realizować swoje zadania produktywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.