Lenovo ThinkPad E15-ARE Gen 2 to, z całą pewnością laptop nowej generacji, który cieszy się ogromnym uznaniem. Na pewno nie da się zaprzeczyć, że jest on bardzo nowoczesny i sprawdza się w każdej sytuacji. Zarówno jako laptop przeznaczony do studiowania, jak i laptop do załatwiania spraw biznesowych, zarówno w pracy, jak i poza miejscem zatrudnienia.

Czym charakteryzuje się Lenovo ThinkPad E15-ARE Gen 2?

Nie da się ukryć, że jest to laptop, który należy do grupy najnowocześniejszych komputerów przenośnych. Wyposażony został w wiele funkcji oraz udoskonaleń, które sprawiają, że praca na nim jest płynna i bezproblemowa. Na uznanie zasługuje już sama jego bateria. Jest ona bardzo wytrzymała, dzięki czemu można pracować praktycznie cały dzień bez potrzeby podłączania urządzenia do kontaktu. Sprawdza się to w każdej sytuacji, gdy przebywa się na zewnątrz lub dużo się podróżuje i najzwyczajniej w świecie nie ma możliwości naładowania swojego laptopa. Dodatkowo został on wyposażony w bardzo trwałą obudowę. Sprawia to, że laptop jest odporny na upadki z niewielkiej wysokości oraz uderzenia.

Ekran o przekątnej 15,6 cala sprawia, że wszystko jest doskonale widoczne. Bez żadnego problemu na tym modelu można oglądać także filmy oraz zdjęcia i zawsze ukazane będą one w najlepszej rozdzielczości, oraz jakości, a głębia kolorów będzie odpowiednio odwzorowana. Dodatkowo w laptopie została zainstalowana pamięć operacyjna o pojemności 8 GB. Dzięki temu wszystkie najważniejsze dokumenty zawsze można mieć przy sobie. Pamięć RAM bez trudu można rozbudować nawet do 32 GB, co sprawia, że pomieści się na niej dosłownie wszystko. Notebook został ponadto wyposażony w 6-rdzeniowy procesor, który sprawia, że sprzęt nie zacina się i zawsze staje na wysokości zadania. Bardzo istotną cechą jest to, że laptop posiada matową powłokę, dzięki temu można korzystać ze sprzętu nawet w pełnym stopniu. Z całą pewnością jest to doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Technologia zdjęcie utworzone przez freepic.diller - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.