Lenovo ThinkBook 14- laptop do biznesu

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkBook

XXI wiek jest szczególnym okresem, w którym to urządzenia elektroniczne wydają się wręcz konieczności. Jednym z takich sprzętów jest laptop, który ma nieograniczone możliwości, a ponadto można go ze sobą zabrać w dowolnie wyznaczone przez nas miejsce. Ponadto laptopy są nieocenionym narzędziem w rękach przedsiębiorców i są także wykorzystywane na co dzień podczas pracy w biurze. Wybór tego urządzenia jest więc zdecydowanie ważną decyzją.

Wydajność – najważniejszy aspekt

Zdecydowanie jednym z najważniejszych aspektów podczas doboru laptopa jest jego wydajność. W tej kwestii warto wspomnieć przede wszystkim o urządzeniu Lenovo ThinkBook 14. Czym może pochwalić się ten laptop? Przede wszystkim niebywałą mocą obliczeniową, która jest zasługą procesora z serii Intel Core 10. generacji. W tym miejscu również należy dodać kilka słów na temat pamięci operacyjnej RAM, która jest także nieodłącznym elementem każdego zestawu. W tym przypadku mamy do czynienia z maksymalnie 24 GB szybkich kości DDR4. To właśnie odpowiednie dopasowanie procesora oraz kości RAM daje imponujące rezultaty. Opcjonalnym wyborem jest dedykowana karta graficzna AMD Radeon 625.

Wygoda pracy

Oprócz wydajnych komponentów, które zapewniają stabilność pracy, godnymi uwagi są również elementy, których zadaniem jest zapewnienie jak najwyższego komfortu pracy. Do dyspozycji użytkownika oddano dysk o maksymalnej pojemności 2 TB, który pomieści ogromne ilości danych. Jeśli zaś potrzebujemy dodatkowego zastrzyku szybkości dodatkowo warto wyposażyć się w dysk SSD.

Lenovo ThinkBook 14 posiada ponadto matrycę wykonano w technologii IPS o przekątnej 14 cali, która wyświetla obraz w rozdzielczości FULL HD. Laptop sprawdzi się ponadto w dłuższych trasach, gdzie dostęp do źródła zasilania jest ograniczony. Urządzenie jest w stanie pracować maksymalnie do 12 godzin co jest bardzo dobrym wynikiem. Na pokładzie urządzenia znajdziemy system operacyjny Windows 10 Pro. Do dyspozycji oddano także szereg złącz, które umożliwiają podłączyć kilka urządzeń zewnętrznych w jednym czasie.

Technology obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com