Lenovo ThinkPad X12 Detachable Gen 1 – biznesowe 3w1?

Kategorie Dobry laptop,Lenovo ThinkPad

Lenovo tworząc kolejne laptopy, bardzo często potrafi zaskoczyć nie tylko wydajnością, lecz także funkcjami, które są coraz bardziej nietypowe, lecz niezwykle przydatne. Najpopularniejszą linią laptopów jest ThinkPad, do której należą laptopy Lenovo ThinkPad X12 Detachable Gen 1 ze strony itnes.pl.

THINKPAD X12 DETACHABLE GEN 1 – FUNKCJONALNA „BIZNESÓWKA”

Chińskie przedsiębiorstwo informatyczne wprowadzając na rynek kolejnego ThinkPada z pewnością przykuło uwagę osób – szczególnie tych powiązanych z biznesem. Laptop ten charakteryzuje się niewielką wagą, dzięki czemu jest mobilny. Obudowa została solidnie wykonana – jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele. Jeśli chodzi o podzespoły, na uwagę zasługują procesory Intel Core 11. generacji, które są bardzo wydajne, dzięki czemu przekłada się to na komfort pracy. Przechodząc do funkcjonalności: Lenovo ThinkPad X12 Detachable może być użytkowany jako laptop lub tablet (dzięki dotykowemu ekranowi oraz możliwości odłączenia klawiatury). Ponadto sprzęt może „zamienić” się także w szkicownik (pióro w zestawie), który jest naprawdę przydatny podczas pracy. Klawiatura posiada TrackPoint oraz podświetlenie, co sprawia, że z laptopa można też korzystać przy słabszym oświetleniu. W urządzeniach zostały zastosowane dyski SSD, które są wydajniejsze oraz potrafią zaoszczędzić prąd – ich pojemność maksymalna to 1 TB. Bateria 42 WH zapewnia 10 godzin pracy na pełnym ładowaniu – tak długa żywotność w pracy ma niebagatelne znaczenie. Jeżeli chodzi o baterię, to nie wszystko – w laptopach producent postanowił zastosować technologię Rapid Charge, która odpowiada za błyskawiczne naładowanie urządzenia. Ekran został pokryty szkłem Gorilla Glass 5, dzięki czemu sprzęt jest dodatkowo chroniony, np. przed upadkami z wysokości. Jak na laptopa biznesowego przystało, ThinkPad X12 Detachable został wyposażony w szereg zabezpieczeń takich jak: ThinkShield, czytnik linii papilarnych oraz kamera na podczerwień z funkcją rozpoznawania twarzy.

CZY WARTO SIĘ NIM ZAINTERESOWAĆ?

Jest to laptop dla użytkowników, którzy potrzebują naprawdę wiele funkcji oraz oczekują wysokiej wydajności. Chcąc, np. wymienić laptopa na nowego z pewnością warto wziąć pod uwagę właśnie tego ThinkPada – zapewnia on ogromny komfort w pracy, a przecież to jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.