Seria ThinkPad X1 Nano dopracowana w każdym calu

Kategorie Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkPad

Laptopy Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 są to 13-calowe notebooki biznesowe. Obsługują one następującą rozdzielczość: 2160×1350 punktów. Wyposażone są one w matową powłokę, która świetnie radzi sobie z refleksami świetlnym, zapewnia ona estetykę i ciekawy design. Ekran obsługiwany jest w wariancie IPS, zapewnia on świetne odwzorowanie kolorów jak i również szerokie kąty widzenia. W tym modelu znajduje się Windows 10 Professional. Jego bieżące aktualizacje pomogą w obsłudze zaawansowanych programów. W tej serii zastosowano pamięć masową, która obejmuje dysk SSD. Jest to mianowicie M.2, PCIe. Pamięć masowa wynosi 512 GB bądź 1 TB, jest to zależne od konkretnej konfiguracji. Na pokładzie komputerów z tej serii znajduje się aż 16 GB pamięci RAM.

Notebooki Lenovo w klasie premium

Notebooki oferowane są wraz z procesorami i7-1160G7. Należą one do kategorii Intel Core i7. Warto wiedzieć w ramach ciekawostki, iż układ osiągnął aż 10897 punktów w słynnej aplikacji PassMark. Komputer wspierany jest poprzez zintegrowaną kartę pamięci od Intel Iris Xe. Interfejsy w tych urządzeniach są następujące: 1 x jack (3,5 mm), który pozwala na podłączenie słuchawek bądź mikrofonu. Na komputerze znajdują się także 2 złącza typu Thunderbolt 4. W notebookach znajduje się port Bluetooth 5.1, który pozwala na sprawne łączenie się z inną pamięcią bądź urządzeniem.

Laptopy Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 wyposażone są także w kamerkę internetową o parametrze 720p + IR. Kamerka posiada bezpieczną osłonkę tzw. Privacy Shutter. Jest ona kompatybilna z inteligentną funkcją Windows Hello, która pozwala na bezpieczne łączenie się z systemem. Urządzenia tej serii zaprojektowane są z włókna węglowego i stopu magnezu. Notebooki dzięki temu są bardzo lekkie i ergonomiczne, ważą mniej niż kilogram. Dzięki temu z łatwością można je zabrać w podróż biznesową. Komputery z tej serii posiadają:

  • podświetlaną klawiaturę,
  • klawiaturę odporną na zalanie,
  • TrackPoint,
  • czujnik linii papilarnych,
  • układ szyfrowania TPM.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.