Wielozadaniowy laptop Lenovo ThinkBook 15 G2

Kategorie Dobry laptop,Laptopy Lenovo,Lenovo ThinkBook

Laptopy Lenovo ThinkBook 15 G2 dostepne na stronie itnes.pl to jedne z najnowszych, a także najlepszych w tym przedziale cenowym urządzeń dostępnych na rynku.

Wyposażone w nowoczesne procesory Intel Tiger Lake oraz AMD Ryzen 4000 laptopy oferują jeszcze bardziej wydajne rezultaty pracy, a także, co jest miłym dodatkiem od producenta, w zestawie znajdziemy bezprzewodowe słuchawki, które ukryte są w specjalnym schowku w klawiaturze.

Nowoczesny laptop Lenovo ThinkBook 15 G2 z bezprzewodowymi słuchawkami

Wszechstronna propozycja, jaką jest Lenovo ThinkBook 15 G2 to 15,6-calowa konstrukcja zamknięta w estetycznej i stonowanej obudowie o eleganckim biznesowym charakterze.

W przypadku samego wyświetlacza mamy do czynienia z matrycą IPS o rozdzielczości Full HD, która oferuje dobre kąty widzenia, jak również wysokiej jakości obraz.

Uwagę zwraca również fakt, iż w laptopie zaimplementowane zostały nowoczesne podzespoły, takie jak, chociażby procesory Intel Core 11. Generacji.

Laptopy Lenovo ThinkBook 15 G2 do wyboru użytkownika oddają dwa rodzaje układów CPU, spośród których do wyboru mamy procesory Intel Tiger Lake bądź też najnowsze AMD Ryzen 4000.

Chińska korporacja w odpowiedzi na wymagania użytkowników wyposażyła omawiany model również w pokaźną ilość pamięci RAM. W najwyższym dostępnym wariancie zyskamy do 16 GB DDR4.

Lenovo ThinkBook 15 G2 z procesorami Intel Tiger Lake i AMD Ryzen 4000

Na komfort pracy, oprócz wydajnych podzespołów, wpływa także poręczna i lekka konstrukcja. Lenovo ThinkBook 15 G2 bez problemu zabierzemy ze sobą na konferencję czy też popracujemy w kawiarni.

Pod wygodną klawiaturą ukryte zostały bezprzewodowe słuchawki, co stanowi miły akcent ze strony Lenovo. Sam laptop zaś należy do jednych z najnowszych urządzeń dostępnych w ofercie, wyróżniając się w stosunku do swojego poprzednika jeszcze większą gamą możliwości.

Większa moc, a co za tym idzie wydajność, nadają notebookowi uniwersalny charakter, dzięki czemu doskonale sprawdzi się on podczas pracy, jak również pozwoli wypełnić czas rozrywką po jej skończeniu.

Biznes - zdjęcie autorstwa senivpetro - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.